Chusteczki bambusowe do ząbków Aleva - 30 szt.

  • Cena:
  • 19,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 1-3 dni
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Chusteczki Aleva Naturals posiadają certyfikat Vegan - wszystkie składniki pochodzą wyłącznie z roślin.

O higienę małej buzi trzeba dbać od maleńkości i wprowadzić dziecko w nawyk czyszczenia dziąsełek i ząbków.

Teksturowane chusteczki Bamboo Baby ułatwiają owinięcie ich wokół palców i czyszczenie małych zębów i dziąseł dziecka. Są sformułowane z czystymi, roślinnymi składnikami i ksylitolem dla dodatkowej ochrony i jaśniejszego uśmiechu. Te wyjątkowo miękkie, niebielone chusteczki zapewniają głębokie odczucie czystości, są bezpieczne i delikatne, aby można je było stosować w codziennej pielęgnacji.
 Naturalne chusteczki nawilżane Aleva Naturals są wyjątkowe i różnią się od innych! Nie wymagają procesu bielenia, ponieważ zawierają naturalny środek antybakteryjny zawarty we włóknie bambusowym.

Praktyczne, wygodne opakowanie sprawia, że długo zachowują swoje właściwości, mieszczą się w torbie na pieluszki lub torebce, idealne do użycia na spacerze czy w podróży!

Co zawierają:
Water/Eau, Glycerin, Xylitol, Sodium Benzoate, Glycyrrhiza Uralensis Root Extract, Citric Acid, Potassium Sorbate, Lauryl Glucoside, Lonicera Japonica Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera)* Leaf Juice Powder.
*Certified Organic

Wskazówki i ostrzeżenia: Unikaj kontaktu z oczami. Nie są dedykowane do czyszczenia ciała dziecka. Tylko do użytku zewnętrznego. Ponownie zamknij po każdym użyciu w celu uniknięcia wyschnięcia. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Wymiary chusteczek: 15 x 20 cm

Wymiary opakowania:
- wysokość 11 cm
- głębokość 5 cm
- szerokość 7,5 cm