Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Duże flamastry kropkowe Fat Brain Toys - tęczowe (6szt.)

  • 95,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Pierwsze flamastry dla Twojego dziecka w jaskrawych kolorach od Do-a-dot Art - maluj kropkami, wypełniaj kontury, ożywiaj postaci na papierze.

Dzięki flamastrom Do-A-Dot Art za każdym razem kropka będzie idealna. Butelka zawiera nietoksyczną, łatwozmywalną farbę, która szybko wysycha - maluj bez ryzyka rozlania czy rozpryśnięcia przy użyciu dużej mięciutkiej gąbeczki na końcu każdego mazaka! Zestaw dużych flamastrów wyprodukowany został w Stanach Zjednoczonych, od lat jest tam cenioną pomocą dydaktyczną dla przedszkolaków i standardowym wyposażeniem wielu placówek. Żadnych pędzelków i rozlanej wody, bez plam i bez bałaganu, kropka po kropce pomaluj swój świat!

W zestawie Flamastrów Kropkowych Tęczowych znajdziesz 6 markerów w butelkach: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski i fioletowy.

Każda buteleczka zawiera aż 74 ml farby (tradycyjne plakatówki sprzedawane są w słoiczkach po 20 ml), co wystarczy na całe mnóstwo projektów (nawet 1000!).

Dzięki specjalnej formule kolory można na siebie nakładać, aby uzyskać nowe odcienie.

Markery dostępne są także w innych zestawach: metaliczne, podstawowe, błyszczące, a także pachnące!

Farbę z flamastrów można łatwo zmyć, jest bezpieczna dla dzieci i szybko schnie - dzięki czemu nie rozmazuje się po papierze.

Wspieraj wszechstronnie rozwój swojego dziecka, zapewniając mu interesujące i wygodne akcesoria plastyczne - malowanie, kolorowanie, wypełnianie i wczesne pisanie - to wszystko świetna zabawa dla dziecka, a dzięki flamastrom Do-a-dot Art może odbywać się w przyjaznej atmosferze i bez frustracji.

W galerii można zobaczyć przykłady projektów z użyciem amerykańskich giga flamastrów, zachęcamy też do obejrzenia filmiku prezentującego możliwości kropkowej zabawy z Do-a-dot.