Silikonowa mata do zabawy EZPZ 2w1 - żółta

  • Cena:
  • 105,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Flower Play Mat to rozwiązanie, dzięki któremu dzieci mogą radośnie tworzyć, a rodzice pozostają spokojni w kwestii bałaganu.

Mata EZPZ to podkładka składająca się z części płaskiej oraz kwiatuszka z 6cioma pojemniczkami. Idealnie sprawdzi się na kartkę papieru i farbki, na małe kredki, na koraliki do tworzenia różnych dzieł i małe klocki-elementy do skręcania konstrukcji.

Największą zaletą maty jest to, że przywiera do stołu - nie ma szans się ześlizgnąć. Kiedy dziecko 'wyjedzie za linię' czy chlapnie farbą robi to na macie, więc stół się nie brudzi. Zatem mimo dużej swobody dzieci przy stole, udaje się łatwiej utrzymać porządek. Ku radości dzieci i zadowoleniu rodziców. 

Podkładka wykonana jest z wyjątkowego, bezpiecznego silikonu spożywczego, może mieć zatem również kontakt z jedzeniem. Jest hipoalergiczna, nie zawiera BPA, PVC, ołowiu czy ftalanów. Sprawdzi się doskonale przy dekorowaniu ciasteczek, samodzielnym przyrządzaniu mini-pizzy przez małego kucharza czy podczas przyjęcia – jako urocza deseczka na przekąski i dipy.  

Można:

- podgrzewać ją w mikrofalówce.

- używać w piekarniku (do 175 stopni).

- myć w zmywarce


Wymiary: 42 x 31 x 3,2 cm (mieści się na niej format A4)

 

Wiek: 9 m +