Sorter kostka z elementami na sznureczku - Oombee Cube

  • Cena:
  • 75,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Wybór sorterów jest naprawdę duży, ale ten z pewnością się wyróżnia – Ooombee Cube ma bowiem zalety edukacyjne, rozwojowe, a także praktyczne rozwiązanie.


Sorter to kolorowa kostka wykonana z plastiku oraz silikonowe, rzeźbione elementy-kształty: trójkąt, kwadrat, owal, koło, pięciokąt, podwójne koła. Na każdej ściance sorter ma wgłębienie, którego kształt odpowiada poszczególnym elementom.

Dużą zaletą tej zabawki o wymiarze praktycznym jest to, że elementy przyczepione są do sortera za pomocą sznureczków – dzięki temu elementy nigdy się nie zgubią! W związku z tym można się nimi bawić także w podróży, podnosić kostkę podziwiając wiszące, kolorowe elementy.  Sznureczek został przemyślany tak, aby jego długość była optymalna – bezpieczna dla dziecka i wystraczająca do wygodnej zabawy.

Sortery to jedne z pierwszych rozwojowych zabawek, którymi zabawa naprawdę przynosi efekty. Podczas niej dziecko poznaje kształty, kolory, uczy się zasady dopasowania i analizuje zależności. Rozwijają się także umiejętności motoryczne, sensoryczne oraz wizualno-przestrzenne, a także zmysł dotyku.

Miękkie elementy wykonane są w 100% ze spożywczego, nie zawierającego BPA silikonu – można je bezpiecznie podgryzać w okresie ząbkowania.

Wiek: 6m+

Produkt (opakowanie)
Głębokość: 10.8 cm
Szerokość: 10.8 cm
Wysokość: 10.8 cm