Klocki przyssawki grzechoczące Squigz Bobo

  • Cena:
  • 98,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Bobo Przyssawki to ciekawa wersja zabawki Squigz stworzona z myslą o najmłodszych. W skład zestawu wchodzą 3 kolorowe elementy, które znakomicie stymulują rozwój maluszka.

Co robią przyssawki?
- delikatnie grzechoczą stymulując słuch
- mają różnorodne kolory, kształty i faktury, które wpływają na rozwój wzroku i dotyku
- łapanie ich w różnorodny sposób, przyklejanie i odklejanie przyssawek to znakomita zabawa wzpierająca koordynację ręka-oko oraz zdolności malualne
- wykonane są z bezpiecznych materiałów dzięki czemu są fajnym gryzaczkiem dla pierwszych ząbków

Squigz Bobo to idealna zabawka sensoryczna dla maluchów już od 6go miesiąca życia. Są duże, wygodne do łapania i bardzo atrakcyjne dla maluchów.
3 duże klocki można przyssysać do siebie lub innych gładkich powierzchni - na podłodze, sotole, w wannie... A mycie też jest bardzo proste - nie posiadają żadnych szparek i zakamarków, w których mogłby zbierać się brud, woda. Można myć je w zmywarce!

Bobo Przyssawki mają wszystkie odpowiednie badania dla zabawki dla dziecka w wieku 6 m-cy + . Testowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa EU oraz USA, nie zawierają BPA.

Zobacz prezentację produktu w odcinku Gadki Matki: