Wieża z klocków - kule Tobbles Neo

  • Cena:
  • 135,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Tobbles Neo to przepiękny wygląd, świetna zabawa i doskonałe ćwiczenie rozwojowe dla maluszków!

Klocki z serii Neo to odświeżone wydanie klasycznych kul Tobbles. Są lżejsze, mają nowe, neonowe kolory i ząbkowate krawędzie, dzięki którym kule nie przewracają się tak łatwo. Dzięki temu są dla dzieci już od 6 miesiąca, bo dzięki mniejszej wadze i lekko chropowatej powierzchni wymagają mniejszej precyzji i są bezpieczniejsze dla maluchów.

Kształty, kolory i wzory sprawiają, że od tych klocków ciężko oderwać wzrok nawet rodzicom. Ta zabawka to małe, kolorowe dzieło sztuki.

Piękny wygląd to jednak nie wszystko. Najważniejsza bowiem jest… dobra zabawa! Kule Tobbles Neo można układać, przewracać, kręcić, kołysać i turlać. Zabawa jest dynamiczna i ciekawa. Uwaga, to wciąga!

Każda z idealnie wyważonych kul Tobbles Neo ma dwa rodzaje powierzchni, aby zabawa nimi była naprawdę stymulująca. Układanie tych klocków rozwija u maluszków koordynację ruchową, wzrokową i pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni.

Kolorowe kule Tobbles Neo to niespotykana zabawka, w której nauka i sztuka łącza się w jedno. Przyniesie ona wiele radości nawet sześciomiesięcznym dzieciom.

Zobacie prezentację marki oraz naszą - Gadki Matki:

 

W opakowaniu znajduje się sześć dwukolorowych kul oraz podstawka, przy pomocy której można zbudować wieżę. Klocki wykonane są z bezpiecznego dla dzieci plastiku i gumy.