Nieprzemakalne prześcieradło z gumką 100% Tencel - 90 x 200 cm różowe

  • Cena:
  • 169,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
Prawdę mówiąc dopóki nie poznałam tych prześcieradeł, nie wierzyłam, że tak skuteczna i przyjazna dziecku ochrona materaca, istnieje.

Prześcieradła te doskonale przechodzą dwa testy:

1. Po wylaniu szklanki wody, całość pozostaje na wierzchu, nie przecieka ani kropla.

2. Z jednej strony w pełni oddychaja i przepuszczają powietrze (od strony zewnętrznej),a od spodu - nie przepuszczają nic. Dzięki temu mamy gwarancję, że dziecko się nadmiernie nie zgrzeje i spoci na tych prześcieradłach, a z drugiej - oprócz ochrony materaca przed zmoczeniem, mamy także doskonała ochrone dla alergików, wszystkie roztocza zostają w materacu!

Miękkie, oddychające i bardzo chłonne, a do tego w 100% nieprzemakalne prześcieradło stanowi bezkonkurencyjną alternatywę dla sztucznych, plastikowych podkładek. To zasługa połączenia delikatnej bawełny z cieniutką warstwą elastycznego poliuretanu.

Materiał to Tencel - naturalnie higieniczne włókno z biodegradowalnej celulozy drzewnej. Drewno wykorzystywane do jego produkcji pochodzi ze specjalnych farm działających w zgodzie ze standardami ekologicznymi. Wyjątkowa zdolność absorpcji wilgoci przez włókna Tencel oraz super  gładkość zapewnia przyjemny sen nawet w upalne noce. Zalecane dla skóry wrażliwej.

włókna spełniające wymogi Oeko-Tex Standard 100 (Class 1 – idealne dla niemowląt)

Można prać w pralce w 60° z wirowaniem.

Dzięki swojej sprężystości prześcieradło idealnie dopasowuje się do materaca. 

Wyprodukowano w Europie (!). Odpowiedni na łóżeczka o wymiarach 90 x 200 cm. Nieprzemakalne prześcieradło TENCEL dostępne jest także na materace o wymiarach 60 x 120 i 70 x 140 cm