Nieprzemakalny podkład - 100 x 150 cm

  • Cena:
  • 129,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Zmoczone prześcieradło to mały problem, ale zmoczony materac to kłopot - niełatwo wysuszyć, nie wspominając o usunięciu zapachów... Tradycyjne podkłady niestety nie przepuszczają powietrza, więc dziecko poci się na nich nieustannie.

Podkłady marki Hippychick to rozwiązanie skuteczne i przyjazne dziecku - składają się z dwóch warstw czystej, czesanej bawełny z ochronną warstwą poliuretanową pomiędzy.

Dzięki takiej konstrukcji, wkłady nie przepuszczają wilgoci, ale oddychają, więc dziecko śpi komfortowo.

Poliuretan działa także jako bariera antyalergiczna – skutecznie chroni przed roztoczami, które utrudniają sen wielu dzieciom.

Podkład idealnie sprawdzi się w okresie odpieluchowywania, na wypadek nocnego zmoczenia, ale także w przypadku rotawirusa.

Wymiary: 150 x 100 cm (na tapczan). Są też dostępne inne rozmiary - sprawdź koniecznie!

Można prać w pralce w 60° z wirowaniem.

Materiał użyty do podkładów spełniają bardzo rygorystyczne normy bezpieczeństwa i zostało potwierdzone, że nie zawierają czynników rakotwórczych oraz żadnych barwników alergizujących. Ponadto nie zawiera formaldehydu lub zawieraj go poniżej wartości ustalonej w deklaracji (lub prawnie dopuszczalnych).