Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Lilliputiens, Zawieszka aktywizująca Lemur George

  • 159,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Kolorowe zawieszki to jedne z pierwszych zabawek, którym maluszek może przypatrywać się z wózka czy łóżeczka. Różnorodne kształty i kolory przyciągają jego wzrok, a z czasem zachęcają do wyciągnięcia po nie rączek.

Miękka zawieszka, która ma postać przyjaznego czerwonego lemura marki Lilliputiens to idealna zabawka do wózka lub fotelika dla niemowląt. Lemur posiada długie łapki, które można związać i dzięki temu zawiesić zwierzątko w wybranym miejscu. Futrzany ogon lemura szeleści przy pocieraniu, a na jego ciele znajdują się zawieszone: seledynowy kameleon z okiem, które jest bezpiecznym, giętkim lusterkiem oraz tekstylna obręcz z dzwoneczkiem w środku, umieszczona na elastycznym pasku, dzięki któremu ciekawski maluch może przyciągać ją do siebie. Zabawka jest solidnie wykonana i w pełni bezpieczna.
Rozwija małą motorykę (chwytanie, ciągnięcie, potrząsanie), aktywizuje zmysł słuchu (szeleści, dzwoni), wzroku (lusterko) i dotyku.
 
producent: Lilliputiens
wiek rekomendowany: 0 m +
materiał: poliester
wymiary produktu: 30 x 20 x 8 cm