Rożek-otulacz polarowy Wrapper - jade

  • Cena:
  • 244,00 zł
  • 122,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Nasz maluszek przed przyjściem na świat jest ściśle otulony i ma cieplutko, to nie ulega wątpliwości. Narodziny to dla niego aż trudna do wyobrażenia zmiana warunków! Zatem staramy się zrobić wszystko, aby zapewnić mu wygodę i otoczyć przyjemnymi rzeczami.

Jednym z akcesoriów, które nam w tym pomagają jest otulacz. Ten proponowany przez markę

Lodger

, specjalistę w materiałowych akcesoriach dla dzieci, to nie otulacz, w który zawijamy maluszka w ścisły kokonik przez pierwsze dni, ale taki produkt dużo bardziej uniwersalny.

Pozwala on komfortowo zawinąć malca:
- wokół główki można ściągnąć kapturek, dzięki czemu i dziecko ma wygodniej (jest lepiej otulone, ma miękko pod główką), ale i mama (kocyk nie spada pod spodem)
- zapinany jest na rzepy, a więc można regulować na ile ścisło spinamy i mieć gwarancję, że się tak łatwo nie odepnie, przy każdym ruchu dziecka

Doskonale sprawdza się w domu do trzymania maluszka w chłodniejszym pomieszczeniu i w wózku na spacerze z powodzeniem zastępuje tradycyjny koc i / lub kurtkę. Z łatwością możemy regulować stopień opatulenia dziecka tym samym zapewniając mu odpowiednio ciepłe przykrycie w zależności od pogody.

Po czasie sprawdzi się także jako kocyk, który stanowi miłą izolację dla siedzącego malucha od podłogi.


Rozmiar: 95x95 centymetrów.
Wykonany z oddychającej, antyalergicznej i niekulkującej się dzianiny.


Wykonany z przyjemnego, oddychającego polaru. Do prania w pralce w 40 st. Nie należy używać wybielacza oraz płynu zmiękczającego. Nie prasować. Podczas prania rzepy powinny być pozapinane.