SuperZabawka MR B - przytulanka/pacynka z termoforem

  • Cena:
  • 89,99 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

SuperZabawka MR B to kilka rozwiązań w jednym - przytulanka z metkami, która zachęca do zabawy i gryzienia, pacynka, którą możesz bawić się z dzieckiem, a w środku kryje się termofor, który pomoże w kolce i na ból brzuszka.
Koniecznie zobaczcie także jego dwóch sympatycznych kolegów - grzechotkę oraz szeleścik Mr B! :)

Zobacz prezentację produktu w odcinku Gadki Matki:


 

Jako termofor MR B działa w oparciu o wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Wystarczy włożyć wkład do gorącej wody na kilka minut. Jest nietoksyczny i bezpieczny.

Sama przytulanka jest wykonana z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Z boku wszyto kolorowe metki. Nóżka szeleści przy dotyku. MR B jest lekki i poręczny, idealny do chwycenia małą rączką! Dzięki biało-czarnej kolorystyce stymuluje wzrok. Metki zaś stumulują zmysł dotyku, a szelecząca nózka - słuchu.

Zabawka jest bezpieczna i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE. Ogrzewacz można używać zaraz po odpadnięciu kikuta pępowiny. Jest doskonałym wstępem do masażu.  Dokładny opis masażu dostępny na stronie www.sposobnakolke.pl.
 

MR B to nie tylko zabawka dla najmłodszych. Ukoi bolący brzuszek równiez starszakom, a nawet rodzicom!

Ponadto, dzięki foliowemu opakowaniu zapinanemu na zamek zip produkt łatwo zabrać ze sobą.

SuperZabawka MR B to zestaw etui + ogrzewacz. Sam wkład ogrzewający nie jest zabawka! Używanie razem z wkładem ogrzewającym pod nadzorem osoby dorosłej. Do zabawy służy euti-przytulanka.

Materiał przytulanki: plusz.
Wysokość: 29cm.

Opakowanie nie zawiera ftalanów.

 UWAGA! w sierpniu 2015 SuperZabawka MR B otrzymała wyróżnienie w konkursie "Wybór rodziców 2015".

O Lullalove:

LULLALOVE powstała, aby ułatwiać życie Rodzicom i ich największym skarbom - Dzieciom. Nowoczesne podejście do rozwiązywania problemów codzienności sprawia, że nasze produkty zmieniają trudne chwile w radosny czas spędzony razem. Produkcja w Polsce, którą kontrolujemy na każdym etapie gwarantuje, że zapewniamy bezpieczne i przyjazne dzieciom produkty. Można na nas polegać w każdej sytuacji.