Otulacz i śpiworek 2w1 Gro-Snug (cosy) - Grey Marl

  • Cena:
  • 125,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 2-5 dni
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Gro-snug to rozwiązanie, które pozwoli Wam otulać maleństwo od momentu narodzin do 3 miesiąca życia (do 5,5 kg). Formuła 2 w 1 umożliwia korzystanie z niego jako otulacza w pierwszym okresie, a z czasem zamienia się w śpiworek do spania. Noworodki bardzo często dla uspokojenia potrzebują być otulone jak w brzuchu mamy. Jest to możliwe właśnie dzięki otulaczom. Spełniają one także dodatkowe zadania – ograniczają odruch Moro, zmniejszają objawy kolki, zapewniają spokojny i dłuższy sen.

Zobaczcie jak to działa:

Gro-snug jest bardzo dobrze przemyślany – aby zmienić jego funkcję wystarczy rozpiąć napy na rękawach. Nie ma tu żadnych dodatkowych wiązań, rzepów czy zapięć.

Długi zamek rozpinany z dwóch stron pozwala na szybką zmianę pieluchy w nocy bez potrzeby budzenia pociechy. Kształt otulacza pozwala na ułożenie nóżek w naturalnej pozycji, a co za tym idzie prawidłowego rozwijania się bioderek.

Gro-snug został wykonany z wyjątkowo miękkiej, lekkiej i elastycznej 100% bawełny ułatwiającej skórze oddychanie. Nadaje się do prania w pralce oraz suszenia w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze

Do produktu dołączony jest termometr pokojowy i broszura informacyjna na temat zasad zdrowego snu. Spełnia wymogi British Standards Institution 

Wersja cosy przeznaoczna jest dla temperatur pomieszczeń 16-20 stopni.

Śpiworki grosnug cosy nie maja wypełnienia w srodku, śpiworek w górnej części ma dwie warstwy materiały, na nóżkach natomiast ma jedną warstwę.

Materiał to 95% bawełna, 5% elastan.