Wesoły kranik i wirujące trybiki - zabawka do kąpieli

  • Cena:
  • 119,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • aktualnie brak w magazynie

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Zabawa kranem podczas kąpieli to niezbyt dobry pomysł bo i woda się zużywa i może polecieć gorąca. Ale mimo wszystko kureczki kuszą do kręcenia i zabawy…

Dlatego idealnym kompanem zabawy w wannie jest Wesoły Kranik! Lejąca się woda, kubeczki do przelewania, sitko, wiatraczek , kolorowe trybiki – to wszystko aby kąpiel była wyjątkowo udana.


Kranik włącza się w łatwy sposób, za pomocą dużego przycisku. Działa on na baterie, które są dobrze umiejscowione i w pełni zabezpieczone. Z ich pomocą woda z wanny przepompowywana jest do góry i leje się jak z kraniku.

Pod strumień wody podstawiać można kubeczki, a każdy z nich przyniesie inny efekt. Jeden z kubeczków posiada na dnie otwory jak sitko, drugi wiatraczek, który kręci się pod strumieniem wody, a kolejne dwa tworzą efekt „a kuku”. Kubeczkami możemy bawić się osobno , a także wkładać jeden w drugi i także przelewać wodę.

Aby bawić się trybikami dopasuj kształt i kolor każdego z trybików, włóżcie je na kolorowy panel w odpowiednim miejscu, a potem cieszcie się ze wspaniałego efektu wirujących trybików napędzanych strumieniem wody! Możecie też zablokować odpływ wody w kraniku dla wesołego efektu zraszacza!

W zestawie znajdziecie:
- 1 x  kranik na przyssawki
- 3 x kubeczki
- 1 x wkład "a kuku" do kubeczka,
- 3 kolorowe trybiki z panelem na przyssawki.

Wymagane baterie 3xAA nie załączono.