Mata edukacyjna Skip Hop do zabawy też na siedząco

  • Cena:
  • 499,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Mata edukacyjna marki Skip Hop z serii EXPLORE & MORE jest wyjątkową propozycją dla najmłodszych, a to dlatego, że rośnie razem z dzieckiem! Na klasycznej macie z pałąkami, dziecko najwięcej się bawi leżąc na pleckach i oglądając zabawki nad nim. Może tez się bawić leżąc na brzuszku, ale atrakcji jest wtedy zwykle znacznie mniej. A na tej macie edukacyjnej atrakcji jest moc w każdej pozycji, nawet siedzącej! To dzięki ruchomemu pałąkowi z zabawkami. Może on być umocowany nad dzieckiem i wtedy zabawa jest w pozycji leżącej na pleckach, ale mozna go opuścić i wtedy oferuje sporo zabaw dla dziecka leżącego na brzuszku, ale i dla takiego, które już siedzi. 

Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu mata starcza na dłużej, gdyż jest atrakcyjnym miejscem spędzania czasu równiez dla dzieci siedzących. 

Cała seria marki Skip Hop EXPLORE & MORE wyróżnia się fantastycznymi rozwiązaniami, które sprawiają, że nasi najmłodsi są zajęci, zainteresowani i się ciągle czegoś uczą:)

Mata, wykonana jest z miękkiego, wysokogatunkowego materiału o różnorodnej, kontrastowej fakturze. Niektóre fragmenty maty kryją w sobie niespodzianki – małymi rączkami można odkrywać szeleszczące elementy, a tym samym rozwijać zmysł dotyku i słuchu. 


Pałąk maty, tzw AMAZING ARCH™ ma jeszcze jedną zaletę. Może służyć jako statyw! Tuż za lusterkiem znajduje się specjalna kieszonka, w której bezpiecznie zamocujesz smartfon. Maluszek przeglądający się w lusterku nawet nie zauważy obiektywu, więc aparat zarejestruje prawdziwie cudne i niepowtarzalne momenty. Opcję tę można też wykorzystać z funkcją video rozmowy - stęskniona babcia na pewno chętnie poobserwuje i pozagaduje wnusia podczas zabawy.

Warto zwrócić też uwagę, że zabawki dołączone do maty to nie zwyczajne maskotki, ale naprawdę coś więcej:

- lisek gdy wychwyci dźwięk, zaczyna się poruszać! Jego wrażliwe ucho reaguje na najróżniejsze dźwięki - w tym również na wesołe gaworzenie dziecka i dzwonek telefonu.

- gryzaczek-jeżyk gra  melodię „If You’re Happy And You Know It Clap Your Hands”.

- pszczólka ma brzuszek wypełniony kolorowymi, grzechoczącymi koralikami. 

- sówka jest schowana i pokazuje się dzieciom, gdy pociągniemy za chmurkę-gryzaczek. 

Więcej informacji::

Mata posiada aż 20 wariantów zabawy stymulujących manualne i motoryczne umiejętności dziecka. 

Innowacyjny pałąk, można zainstalować na dwa sposoby - nad głową niemowlęcia oraz na boku

W komplecie znajduje się specjalna poduszka Tummy Time, która pomaga dzieciom leżeć na brzuszku, koryguje ich postawe w tej pozycji i sprawia, że leżenie na brzuszku jest łatwiejsze. 

Na pałąku, tuż za lusterkiem można bezpiecznie zamocować smartphone - taki statyw przyda się do robienia zdjęć, nagrywania pamiątkowych filmików czy video-rozmów z babcią i ciocią!

Zabawka wykonana z wysokiej jakości materiałów i nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV

Łatwo się ją składa, rozkłada i transportuje

Po rozłożeniu mierzy 96,5 × 96,5 x 50,8 cm

 Zobacz prezentację produktu w odcinku Gadki Matki: