Nowy Ekspres do mleka w proszku 'Bib'Expresso' - night blue

  • Cena:
  • 409,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 2-5 dni
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Nowa, jeszcze lepiej zoptymalizowana, wersja kultowego Bib’Expresso® to urządzenie 2 w 1 do przygotowywania posiłków. Bib’expresso to pomysłowa maszynka, która bardzo ułatwia podstawowe czynności tym rodzicom, których pociechy karmione są mlekiem modyfikowanym. W kilka chwil mamy gotowy ciepły posiłek, bez podgrzewania, przesypywania, mieszania i zbędnych przygotowań.

Ekspres do przygotowywania mleka w proszku Bib’expresso® to tak naprawdę urządzenie 2w1:

1.Expres – dzięki niemu w ciągu 30 sekund do 2 minut w zależności od wielkości przygotujesz butelkę mleka. I to jedną ręką!

2. Podgrzewacz słoiczków - raz dwa i obiadek podany, jeden z dwóch stopni podgrzewania: do 70°C (w przypadku szklanych butelek i mniejszych słoiczków) lub do 90° (do butelek plastikowych i słoiczków o większej pojemności).

O zakończeniu każdego cyklu informuje sygnał dźwiękowy.
Zbiornik na wodę jest odłączany od bazy, dzięki czemu można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny, a w nowej wersji Bib'expresso® można go dodatkowo włożyć do bazy, dzięki czemu całe urządzenie jest niezwykle kompaktowe i łatwe w przechowywaniu. W celu zapewnienia higieny Bib’Expresso® należy regularnie myć wodą z mydłem oraz regularnie odkamieniać.

Materiał: BPA free

Wymiary: 320 x 190 x 190 mm