Klocki konstrukcyjne Plus Plus Mini - 600 szt. - kolory neonowe

  • Cena:
  • 119,99 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się: 

- bardzo wysoką dokładnością wykonania,

- łatwością łączenia - zawsze pasuja idealnie, można tworzyć zarówno płaskie, jak i przestrzenne konstrukcje.

Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów.  Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Zestaw zawiera 600 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach neonowych.

Można łączyć z innymi zestawami. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat.


Do zestawu klocków została dołączona książeczka z inspiracjami dla dzieci, aby ułatwić im budowanie i konstruowanie własnych modeli.

Zobaczcie jak wyglądają i co można z nich zrobić w odcinku Gadki Matki o klockach Plus Plus:

Nagrody, wyróżnienia dla klocków Plus-Plus w Polsce:

1. Wyróżnienie przyznane przez Branżę Dziecięcą dla Mokopico za klocki Plus-Plus - Najlepszy Produkt Targów Kids Bizz Fair 2012 w Warszawie w kategorii „Zabawka”.

2. Komitet Ochrony Praw Dziecka ogłosił wyniki XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku". Przyznano 31 nagród głównych oraz 35 wyróżnień dla produktów i usług wartościowych z punktu widzenia rozwoju dzieci.

Klocki Plus-Plus otrzymały wyróżnienie w XI edycji konkursu "Świat przyjazny dziecku" organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w kwietniu 2013 roku. Klocki zostały nagrodzone w kategorii "Zabawki" (wiek 3-7, 7-12).

 

3. Klocki Plus-Plus zostały finalistą ogólnopolskiego Konkursu “Dobry Wzór 2013” organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Klocki znalazły się w gronie kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produktów najwyższej jakości z obszarów sfery domu, sfery pracy, sfery publicznej, sfery usług, nowych technologii, grafiki użytkowej i opakowań oraz nowych materiałów.

Finałowe produkty i usługi zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, która potrwa od 24 października do 8 grudnia.