Pierwsza Pomoc dla niemowląt i dzieci - poradnik

  • Cena:
  • 29,90 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Niezwykle praktyczny i wygodny w użyciu poradnik nt. pierwszej pomocy. Przyda się zawsze kiedy nie wiesz co zrobić (np. utrata przytomności, duszności, zadławienie) lub też pozwoli sie przygotować teoretycznie do takiej ewentualności.

Poradnik "Pierwsza Pomoc dla dzieci i niemowląt" zawiera opis 30 najczęstszych nagłych wypadków, na które narażone są niemowlęta i dzieci. Autorem jest wieloletni ratownik - Mikołaj Łaski.

Prosty i przystępny sposób wyjaśnienia pomocy w wypadkach oraz przejrzyste ilustracje sprawiają, że rodzic z łatwością zapamięta co robić.

Największe zalety:

- przejrzysty spis treści i numeracja pozwalają szybko odnaleźć potrzebną kartę, nawet w stresującej sytuacji i zapewnią szybka reakcję

- prosta instrukcja: jasne, schematyczne instrukcje, krok po kroku opisują postępowanie w każdym z 30 wyszczególnionych przypadków

- trwała i praktyczna forma pozwala na zabranie poradnika w każdą podróż, karty są odporne na wodę i brud

W poradniku rodzice znajdą też wskazówki jak wyposażyć apteczkę w niezbędne materiały do udzielenia pomocy maluszkowi.

Pierwsza Pomoc dla dzieci i niemowląt to praktyczny poradnik z zakresu pierwszej pomocy, dla wszystkich osób, które na co dzień mają kontakt z dziećmi.