Bidon stalowy dla dzieci Skip Hop Zoo - jednorożec

  • Cena:
  • 108,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 1-3 dni
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Seria Zoo marki Skip Hop ma już wielu wiernych fanów. Do kolekcji można teraz dodać stalowy bidon - przyda się na spacerze, wycieczce, czy do szkoły. Bidony ze stali nierdzewnej to odpowiedż na rosnące zainteresowanie rodziców produktami jak najbezpieczniejszymi dla dzieci - stal nierdzewna jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów na świecie, ma właściwości antybakteryjne, jest solidna i trwała.

Jest łatwy w obsłudze - przesuwana pokrywka skutecznie chowa rurkę, więc nawet jak bidon sie przewróci w torbie, nic się nie wyleje, a rurka zawsze pozostanie czysta.

Stal nierdzewna jest lekka i trwała, w przypadku napojów chłodnych dłużej zachowuje ich przyjemna temperaturę, natomiast nie wolno wlewać napojów gorących, gdyż się nagrzewa. Aby dzieciom było łatwiej i przyjemniej trzymać bidon, ma on silikonową, kolorową osłonkę, która jest antypoślizgowa (ważne np w sezonie kiedy dzieci noszą rękawiczki).

Dodatkowe zalety:
- ma szeroką szyję, więc łatwo go napełnić, a potem umyć;
- ma paseczek na rzep, aby dzieci mogły go przymocować do plecaka, roweru...;
- wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej i tworzywa, które nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV
- łatwo go utrzymać w czystości myjąc tradycyjnie w ciepłej wodzie z płynem

Wymiary: 9 x 9 x 15,25 cm; ma pomieści aż 350 ml napoju

Wg producenta, dla w wieku + 12 miesięcy.