Mata Playspot Skip Hop - piankowa do układania i zabawy - GEO kremowo-szara

  • Cena:
  • 365,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Mata piankowa to doskonałe podłoże dla małych dzieci - amortyzuje upadki, ułatwia naukę raczkowania, uczy tego, że jest wydzielona przestrzeń do zabawy. Skip Hop zaprojektował matę, która przyda się na te wszystkie okoliczności, ale starczy na bardzo długo, nawet dla przedszkolaków, bo jest duża i daje mnóstwo miejsca do zabawy.

Zobacz jak matę Playspot prezentują jej twórcy - UWAGA! Mata GEO szaro-kremowa nie ma widocznych na filmie łączników, ani kółek wewnątrz;  składa się z gładkich elementów gotowych do łączenia. :

 

Maty Playspot są całkowicie bezpieczne - nie zawierają żadnych szkoldliwych substancji (BPA, ftalany, PVC, formamid), w USA są dopuszczone od urodzenia, w pozostałych częściach świata od 10 miesięcy (w przeciwieństwie do pozostałych mat piankowych na rynku przeznaczonych dla dzieci od 3. roku życia)

Maty Skip Hop sa wykonane z pianki EVA - tworzywa bezpiecznego, amortyzującego i izolującego, które przeszło wszelkie testy pod kątem bezpieczeństwa dzieci.

Korzystając z maty, warto pamiętać, aby nie używac silnych detergentów (do czyszczenia wystarczy wilgotna ściereczka z mydłem) oraz nie chodzić w obcasach.
Proszę zwrócić uwagę, że na macie moga sie pojawić drobne pęcherzyki, wgniecenia, plamki - to efekt procesu produkcyjnego, który gwarantuje produkt w 100% bezpieczny dla dzieci.

Maksymalne wymiary: ok. 170x140 cm, ale można ją układac w różnych konfiguracjach - zmieniając również wzór, co widoczne jest na ostatnim zdjęciu.

Układaj i baw się razem z dzieckiem!