Woreczek Skip Hop 'suche/mokre' - grey feather

  • Cena:
  • 70,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • aktualnie brak w magazynie

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Woreczek ‘suche/mokre’ to przestronna torebka, która ułatwia zachowanie porządku w rzeczach maluszka i nie tylko. Sprawdza się na spacerach, w gościach, podczas podróży… jednym słowem codziennie.
Jego zalety doceniamy szczególnie w okresie pozbywania się pieluszki dlatego pojawił się on w odcinku Gadki Matki o odpieluchowaniu, zobaczcie:Woreczek złożony jest z 2 niezależnych części:

*przegródka ‘mokre’ to część wykonana z materiału PEVA, do której schować można wilgotne i mokre rzeczy. Wystarczy włożyć, zasunąć i mamy wodoodporną, nieprzepuszczającą zapachów kieszonkę.

*przegródka ‘suche’ to miejsce na ubranka, pieluszkę, chusteczki czy kosmetyki. Zasuwana kieszonka wykonana jest z przewiewnej siateczki, dzięki czemu widzimy jej zawartość i bez problemu sięgamy po to, czego potrzebujemy.

Ponadto, woreczek posiada uniwersalny, zapinany na zatrzask pasek, dzięki któremu z łatwością przypniemy go do wózka czy torby, aby mieć go zawsze pod ręką.
Zobaczcie sami:

Wymiary: 30 x 38 cm