Płetwa SwimFin do nauki pływania - marble

  • Cena:
  • 119,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

SwimFin to innowacyjny 'pomagacz' do pływania, dzięki któremu Twoje dziecko poczuje się jak ryba w wodzie! a właściwie to rekin ;)

Oryginalny pomysł sprawia, że dzieci chętniej uczą się pływania, a zabawa w wodzie sprawia im dużą przyjemność. Dla maluchów, które dopiero rozpoczynają naukę pływania SwimFin daje poczucie bezpieczeństwa i wsparcie. Dzięki temu dziecko może odprężyć się w wodzie i skupić na nauce, szlifowaniu stylu, a także beztrosko pluskać się z innymi rekinkami :)Lekką, specjalnie profilowaną płetwę umieszcza się w górnej części pleców powyżej środka ciężkości, za pomocą specjalnych pasków. Dzięki temu ramiona pozostają wolne i można swobodnie się poruszać co sprzyja utrzymywaniu naturalnej pozycji ciała podczas pływania.
Im bardziej zanurzona jest płetwa tym większe wsparcie zapewnia. Oznacza to, że kiedy dziecko zaczyna naukę i próbuje np. pływać pieskiem SwimFin zapewnia mu największe wsparcie. Z czasem, kiedy dziecko przechodzi do pozycji poziomej płetwa stopniowo zmniejsza wsparcie pozwalając usamodzielnić pływanie.

Nie trzeba jej pompować, ani w żaden sposób rozkładać - jest zawsze gotowa do wskoczenia do wody. Nie istnieje także ryzyko przebicia jej, więc posłuży Wam długi czas.

Płetwa jest odpowiednia dla dzieci o wadze od 15-30 kg, co odpowiada mniej więcej wiekowi 3-6 lat. Taka informacja widnieje w instrukcji użytkowania ze względów prawnych. Ale na całym świecie płetwą SwimFim cieszą się maluszki, przedszkolaki, dorośli - wszyscy!
Sprawdza się dla początkujących, ale także dla tych, którzy umieją pływać, a chcieliby się nieco podszkolić.

Uwaga! Pamiętajcie, że płetwa, a także inne akcesoria pływackie nie chronią przed utonięciem. Zawsze miejscie na oku swoje pociechy :)

Jeśli szukacie fajnych rzeczy na basen, zobaczcie też praktyczny plecak ze specjalnym miejscem na tę płetwę!