Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Szumisie, Szumiś Luluś z czujnikiem snu Suzy

  • 189,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Szumiś to przyjaciel, który delikatnym szumem uspokaja maluszka i zapewnia mu komfortowy sen. Sprawdzi się podczas zabawy, wycieczek i na spacerze kiedy maluszek może wtulić się w miękkiego, szumiącego misia.

Suzy to specjalistka od opieki nad każdym maluszkiem. To córeczka z rodziny Lulusiów. Jej wyjątkowa umiejętność pozwala zapewnić wszystkim Maluszkom spokojny sen. Na pleckach ma zawieszkę, która posłuży jako gryzak i umożliwi umieszczenie zabawki w wygodnym miejscu.

Czujnik Snu - Po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk. Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

System NON-STOP - ta funkcja umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby Maluszek mógł przespać przy szumie nawet cała noc.

Ma 5 rodzajów białego i różowego szumu, którego głośność można regulować - biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach - różowy szum, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.

Szumiące serce Szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

Szumisie są bezpieczne dla dzieci już od pierwszych dni życia, są uszyte  z atestowanych materiałów. Kieszonka z szumiącym sercem znajduje się w brzuszku misia (zapięcie z tyłu maskotki) i zapinana jest na bezpieczny suwak.
Po wyjęciu szumiącego serca, Szumisia można prać w pralce.

Szumiś ma wymiary 13 x 24 cm.


UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu.