Termobutelka Pura Kiki ze słomką (260 ml) - różowa osłonka

  • Cena:
  • 119,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Pura Kiki to wyjątkowo innowacyjna butelka termiczna. Począwszy od materiałów, z których została wykonana, aż po wiele dodatkowych akcesoriów, dzięki którym butelka rośnie razem z dzieckiem. Pura Kiki jako jedyna butelka została wybrana numerem 1 w niezależnych testach przeprowadzonych przez amerykańskich pediatrów aż w 3 kategoriach!

Dużą zaletą butelek Pura kiki jest możliwość dopasowania ulubionego smoczka spośród wielu marek: Avent Sport, ThinkBaby, Born Free, Dr. Brown’s szerokie, MAM, Pigeon, UPIS.

Butelka wykonana została ze stali nierdzewnej – materiału antybakteryjnego, nietłukącego, wolnego od wszelkich szkodliwych substancji ( BPA, PVC, lidu i ftalanów oraz innych pochodnych ropy naftowej).
Dzięki niemu jest ona także lekka - nie ma obaw, że malutkie dziecko będzie miało problem z jej utrzymaniem w rączkach. Wszystkie butelki Pura Kiki są poddawane procesowi elektropolerowania oraz piaskowania w celu wygładzenia powierzchni.
Materiał ten zapewnia utrzymanie temperatury zarówno ciepłych jak i zimnych napojów nawet do 6 h. Przechowywane w butelce mleko chronione jest przez światłem, dzięki czemu zachowuje wszystkie właściwości.
Dodatkowo butleka wyposażona została w kolorową nakłądkę-osłonkę wykonaną z silikonu, która ułatwia jej trzymanie, chroni przy upadku i nadaje butelce charakteru.

Butelka Pura Kiki jest także łatwa do obsługi. Posiada wewnątrz wytłoczoną w stali miarkę, a otwór butelki jest na tyle duży, że bez problemu można ją umyć wewnątrz.

Tę butelkę, w kolorze naturalnym można po zdjęciu osłonki myć w zmywarce na górnej półce, a także wygotowywać/wyparzać. Silikonowe akcesoria do butelek mogą być myta na górnej półce zmywarki.

Zestaw zawiera:

-butelkę 260 ml w kolorze naturalnym
-silikonową osłonkę-nakładkę
-smoczek dla dzieci od 3m+
-silikonową zatyczkę
- instrukcję obsługi

Zobacz prezentację produktu w odcinku Gadki Matki:Wszystkie smoczki, niekapki i akcesoria do butelek Pura Kiki najdziecie tu: akcesoria Pura Kiki