Gra Magnetyczna (5+) - Statki

  • Cena:
  • 29,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Popularne ‘Statki’ zwane także ‘Bitwą Morską’ to popularna gra, którą rozgrywa się zwykle na kartkach. Teraz jednak nie musicie mieć już przyborów i rysować planszy, możecie mieć własne Statki zawsze przy sobie i rozgrywać je kiedy tylko chcecie!

Aby zagrać, potrzebnych będzie dwóch graczy, z których każdy otrzymuje po 2 plansze. Każda z nich oznaczona jest współrzędnymi (literami i cyframi). Na jednej gracze zaznaczają własne statki, których położeniu przeciwnik musi odgadnąć. Statki można ustawiać zarówno w pionie jak i w poziomie, ale tak, by nie stykały się one bokami ani rogami. Na drugiej planszy gracz zaznacza oddane przez siebie strzały, zarówno pudła jak i trafione statki przeciwnika.

Strzały oddawane są naprzemiennie podając współrzędne np. H7. W przypadku strzału trafionego przeciwnik mówi ‘trafiony’, a gracz kontynuuje strzelanie aż do ‘pudła’ czyli chybienia. Zatopienie statku ma miejsce wówczas, gdy gracz odgadnie położenie całego statku, a przeciwnik poinformuje o tym mówiąc ‘zatopiony’. Wygrywa ten, kto pierwszy zatopi wszystkie statki przeciwnika.

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 5+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm