Żyrafa Sophie

  • Cena:
  • 79,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Żyrafa Sophie, to kultowa francuska zabawka, która towarzyszy dzieciom na całym świecie od ponad 50 lat.
Żyrafa Sophie wszechstronnie stymuluje rozwój dziecka:
- wzrok - w wieku 3 miesięcy wzrok niemowlęcia jest nadal ograniczony i może jedynie rozpoznawać duże kontrasty. Ciemne i kontrastowe przyciągające uwagę cętki dostarczają wzrokowej stymulacji dlatego bardzo szybko staje się znajomą i łatwo rozpoznawalną dla dziecka;
- słuch - piszczałka umieszczona w brzuszku bawi i stymuluje słuch dziecka. Na początku śmieszny dźwięk pomaga w stymulacji słuchu dziecka, a następnie pomaga mu w zrozumieniu połączenia pomiędzy przyczyną i skutkiem.
- dotyk - Żyrafa Sophie jest miękka i delikatna, wyjątkowo przyjemna dla małych rączek, a równocześnie jej kształt pozwala na łatwe chwytanie

- węch - Żyrafa Sophie, wykonana z naturalnego kauczuku o sobie tylko właściwym zapachu, dziecko szybko go zapamiętuje, a dzięki temu momentalnie rozpoznaje Żyrafę i czuje się z nią bezpiecznie;
Żyrafa Sophie jest w 100 % naturalna, jest w 100% zrobiona z naturalnej gumy i farby spożywczej. Jest zatem w pełni bezpieczna dla gryzienia, ssania i lizania tak jak smoczek od butelki. A obła budowa i wiele części łatwych do żucia (uszy, rogi, nogi) sprawiają, że jest świetnym remedium na ukojenie dziecięcych dziąsełek podczas ząbkowania.

Guma wykorzystywana przez firmę VULLI S.A. pochodzi z drzewa gumowego Hevea rosnącego w Malezji. Każdego ranka przed nastaniem upału, mleczna ciecz, która wycieka spod kory drzewa, zbierana jest z milionów drzew Hevea. Ta ciecz znana jest jako „lateks”.  Lateks jest substancją naturalną, elastyczną, wodoodporną, zachowuje się jak izolator, jest miły w dotyku i ładnie pachnie. VULLI S.A. podgrzewa lateks i poddaje go specjalnemu procesowi z wykorzystaniem techniki rotacyjnomodelującej. A potem powstaje pięna żyrafa Sophie!


Żyrafa Sophie ma 18 cm długości.

Zestaw idealnie nadaje sie na prezent na babyhower lub jako pierwszy prezent po narodzinach.

UWAGA: Rodzice, bądźcie czujni jeśłi chodzi o podróbki! na rynku sa dostępne zabawki z daleka wyglądające podobnie, ale z bliska różnica jest kolosalna. Zgodnie z polityką producenta, firmy Vulli, Żyrafa Sophie jest sprzedawana jedynie w autoryzowanych sklepach, nie może być sprzedawana na serwisach aukcyjnych typu Allegro.