Wielofunkcyjna książeczka Lilliputiens - Wilczek Nicolas i trzy świnki

  • Cena:
  • 185,00 zł
    (z VAT + koszty dostawy)
  • 2-5 dni
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ

Książeczka wielofunkcyjna Wilczek Nicolas i trzy świnki marki Lilliputiens to idealna pierwsza lektura dla maluszka. Pobudza dziecięcą wyobraźnię i ciekawość, aktywizuje zmysły wzroku, dotyku i małą motorykę.

Książka opowiada historyjkę o wilku i trzech małych świnkach, w nowy, zabawny i aktywizujący dziecko sposób, gdyż do książeczki dołączona jest mini przytulanka Wilczka Nicolasa. Dzięki temu wraz z dzieckiem możemy tworzyć żywą i barwną opowieść i przeżywać przygody wspólnie z bohaterami książeczki. Dzięki licznym ruchomym elementom, m. in.: przestrzennym, spinanym rzepem, domkiem „z drewna”, przyczepianymi na rzepy fragmentom domku „ze słomy” i domku „z cegły”, dziecko może uczestniczyć w ich budowaniu. Jest nawet komin i piec, do którego można włożyć wilka. Kolorowe obrazki doskonale nadają się do snucia znanej i lubianej opowieści i łatwo zapadają w pamięć. Książeczka jest zapinana na rzep, ma rączkę do przenoszenia, jest perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i w pełni bezpieczna dla dziecka. 

Można prać w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.

 
bezpieczne od 0+
wiek rekomendowany: 18 m +
materiał: poliester
wymiary produktu: 28 x 22 x 4 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001