Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Yookidoo, Zabawka do kąpieli Wesoły kranik

  • 115,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Zabawa kranem podczas kąpieli to niezbyt dobry pomysł bo i woda się zużywa i może polecieć gorąca. Ale mimo wszystko kureczki kuszą do kręcenia i zabawy…

Dlatego idealnym kompanem zabawy w wannie jest Wesoły Kranik! Lejąca się woda, kubeczki do przelewania, sitko, wiatraczek – to wszystko aby kąpiel była wyjątkowo udana.

Kranik włącza się w łatwy sposób, za pomocą dużego przycisku. Działa on na baterie, które są dobrze umiejscowione i w pełni zabezpieczone. Z ich pomocą woda z wanny przepompowywana jest do góry i leje się jak z kraniku.

Pod strumień wody podstawiać można kubeczki, a każdy z nich przyniesie inny efekt. Jeden z kubeczków posiada na dnie otwory jak sitko, drugi wiatraczek, który kręci się pod strumieniem wody, a kolejne dwa tworzą efekt „a kuku”. Kubeczkami możemy bawić się osobno , a także wkładać jeden w drugi i także przelewać wodę.

W zestawie znajdziecie:
- 1 x  kranik na przyssawki
- 3 x kubeczki
- 1 x wkład "a kuku" do kubeczka,

Wymiary produktu:
- szerokość 9 cm
- wysokość 36,5 cm
- głębokość 15,5 cm

Wymiary opakowania:
- szerokość 9 cm
- wysokość 39 cm
- głębokość 18,5 cm

Wymagane baterie 3xAA nie załączono.