Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Benbat, Aktywne lusterko samochodowe do obserwacji dziecka - zielone


  • WYSYŁKA: aktualnie brak w magazynie

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!
OPIS

W czasie jazdy, kiedy dziecko siedzi tyłem do kierunku jazdy, nie sposób nawiązać z nim kontakt wzrokowy, upewnić się dlaczego płacze... Dlatego tak pomocne jest lusterko do obserwacji malucha w samochodzie. To atrakcja dla dziecka i pomoc dla rodzica.

Zobacz prezentację produktu w odcinku Gadki Matki:oraz prezentację producenta:Lusterko jest szerokie i wypukłe, aby zapewnić dobrą widoczność. a równocześnie zabawnie miga oczami, uśmiecha się i gra, umilając dziecku czas w samochodzie.

Lusterko posiada 4 kojące melodie i 4 efekty dźwiękowe (Efekt bąbelków, Bąbelkowa kołysanka, Dźwięk ciuchci, Efekt jazdy pociągiem, Dźwięki oceanu, Kołysanka, Śpiew ptaków, Melodia na dobranoc). W zestawie znajduje się pilot, który uprości obsługę i pozwoli na kontrolowanie dźwięku i światła, nie odwracając się od kierunku jazdy. Pełna instrukcja montażu znajduje się w opakowaniu. Produkt spełnia wymagania miedzynarodowych norm bezpieczenstwa CE (Europa) i ASTM (Ameryka)

Ponadto lusterko można montowac także na zagłówku kierowcy lub pasażera, aby bawiło dziecko również wtedy, gdy podróżuje przodem do kierunku jazdy.

Najważniejsze Funkcje:
- Pozwala widzieć dziecko bez konieczności odwracania się
- Prosty i bezpieczny montaż
- Pilot sterujący muzyką i światłem
- Bawi Twoje dziecko mrugającymi oczami, drgającymi uszami, efektami świetlnymi i uśmiechniętą buzią
- 4 melodie i 4 łagodne dźwięki, by uspokoić Twoje dziecko
- Tryb oszczędzania energii

Instrukcja czyszczenia: Przetrzyj lustro i plastikową obudowę wilgotną ściereczką. Nie używaj bezpośrednio wody na lusterko.