Płatności

Kupując w MamaGama masz też do wyboru kilka opcji płatności:

PRZELEWEM TRADYCYJNYM:

Dane do przelewu to:

Numer konta: 39102011690000800202599561
Odbiorca: MamaGama s.c. ul. Lirowa 42, 02-387 Warszawa
W tytule prosimy wpisać numer zamówienia.

Pamiętaj proszę, że przelew księguje się zwykle ok. 24 godzin. Więc jeśli płacisz przelewem, a zależy Ci na szybkiej wysyłce, prześlij nam mailem potwierdzenie przelewu.

Na przelew czekamy 7 dni. Jeśli wpłata sie nie zaksięguje, zamówienie będzie anulowane. Jeśli chcesz, abyśmy dłużej poczekali na płatność, prosimy o taką informację mailem lub telefonicznie.

PayU

Serwis umożliwia szybkie i bezpieczne przelewy z najpopularniejszych polskich banków. Za skorzystanie z Płatności.pl nie pobieramy żadnych opłat. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika.

PAYPAL

Umożliwia dokonanie płatności kartami kredytowymi lub za pomocą zdeponowanych na koncie PayPal środków. Za płatność w ten sposób także nie pobieramy żadnych opłat. Co ważne transakcje kartami kredytowymi realizowane przez PayPal są w pełni bezpieczne, gdyż numer karty nie jest nikomu udostępniany. Informacje wysyłane są automatycznie, przy wysokim poziomie szyfrowania danych.

POBRANIE

Niezależnie od wybranego rodzaju przesyłki (pocztowa lub kurierska), chcąc skorzystać z opcji za pobraniem należy doliczyć koszt 5 zł.

KARTY PODARUNKOWE

Jeśli otrzymałeś kartę podarunkową z MamaGama.pl, składając zamówienie podaj znajdujący sie na niej kod.