O nas

mama gama MamaGama to sklep, w jakim zawsze chciałam kupować. Nie jeden z wielu, gdzie można kupić standardowe produkty dla dzieci jak smoczek i grzechotkę, ale sklep wyjątkowy, oferujący unikalne, sprawdzone i praktyczne produkty stworzone z myślą o mamach: ich wygodzie, oczekiwaniach i lepszym samopoczuciu.

Dziś to firma rodzinna – w prowadzeniu go wspierają mnie rodzice, czyli dziadkowie Bruna i Niny. Zależy nam, aby Klienci czuli naszą rodzinną atmosferę i troskę. Dla nas każdy Klient to nie numer zamówienia, ale Osoba, która obdarzyła nas zaufaniem i dokładamy wszelkich starań, aby go nie zawieść.

Łączymy zatem doświadczenie rodziców i dziadków, aby stworzyć ofertę odpowiadającą potrzebom współczesnych rodziców – przywiązujących wagę do estetyki, jakości i praktycznego zastosowania  produktów. Wierzcie lub nie, ale my naprawdę weryfikujemy wszystko co trafia do MamaGama i wybieramy tylko te artykuły, które się sprawdzają. Bruno i Nina są już niemal zawodowymi testerami ! Ale i ja sama próbuję wylać wodę z niekapków, żeby sprawdzić czy szczelne; myję naczynia w zmywarce, żeby się upewnić, że się nie niszczą, piorę zabawki w pralce, aby się przekonać, czy wyjdą z tego cało, wylewam wodę na prześcieradło, aby sprawdzić, czy rzeczywiście wodoodporne itd. itd.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co wybrać – piszcie i dzwońcie. Oprócz oferty, wyróżnia nas prawdziwie  serdeczne doradztwo – pomożemy dobrać śpiworek, wybrać torbę, zdecydować się na najlepszą zabawkę. Doradzimy, czasem odradzimy – zawsze z myślą o Waszej wygodzie.

MamaGama to sklep, który ułatwia i uprzyjemnia macierzyństwo. Zaglądajcie do nas koniecznie!