Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

BS Toys, Drewniana gra 4 w 1 znajdź robaczka XL

  • 99,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!
OPIS

Gra Znajdź Robaczka to połączenie różnych ciekawych propozycji zabawy. Przeczytasz o nich poniżej. Ciekawe gry, które umilą wspólnie spędzony czas. Znajdziecie tutaj coś sportowego i edukacyjnego. Rozwijajcie razem z robaczkami refleks, zwinność ale również koncentrację i pamięć. Celem gry jest znalezienie robaczków odpowiadających rysunkowi i kolorze na wyrzuconych kostkach. Jedna kostka pokazuje kształt robaczka a druga jego kolor.

Zestaw składa się z 18 dużych, drewnianych, sześcioramiennych żetonów (bok 8 cm) oraz 2 drewnianych kostek XL  (bok 2 cm)

W zestawie znajduje się również bawełniany woreczek, aby łatwiej przechowywać grę i aby można było  zabrać ją ze sobą w podróż lub do przyjaciół.

 

Propozycje zabawy:

1 wariant:
Rozłóż wszystkie żetony rysunkiem do dołu na dużej powierzchni. Żetony są daleko od siebie. Jeden z graczy rzuca obiema kostkami. Wiesz już jakiego robaczka masz szukać? Wszyscy starają się znaleźć właściwego robaczka tak szybko, jak to możliwe. Czy odwróciłeś żeton z niewłaściwym robaczkiem? Odwróć go tak, aby inni gracze nie widzieli obrazka. Wskazówka: staraj się zapamiętać miejsce i odwróconego robaczka - będziesz miał łatwiej w kolejnej rundzie

2 wariant ( wewnątrz):
Niech ktoś ukryje wszystkie żetony (za kanapą, pod telewizorem itp). Możesz podzielić żetony między graczy i wszyscy chowają swoje żetony. Rzuć kostką. Teraz wszyscy starają się znaleźć odpowiedniego robaczka tak szybko, jak to możliwe. Spróbuj zapamiętać, gdzie są jakie robaczki ale nie mów innym!

3 wariant :
Ułóż wszystkie żetony w rzędzie (rysunkiem do dołu). Zaznaczcie linię startu i stańcie przy niej (równolegle do rzędu z robaczkami). Jeden gracz rzuca kostką. Wiesz jakiego robaczka masz szukać? Teraz wszyscy biegną tak szybko, jak to możliwe do linii i podnoszą jeden żeton. Jeśli nie jest to właściwy robaczek, wróć na linię startu, zanim będziesz mógł sprawdzić kolejny żeton.

4 wariant:
Dzięki tej różnorodności nie ma zwycięzcy ani przegranego, ale gracie wszyscy razem.
Ułóż stos żetonów tak, aby wszystkie rysunki były zakryte. Rzuć kolorowymi kostkami i odwróć górny żeton. Czy kolory żetonu i kości są takie same? Jeśli tak, wszyscy wykonują zadanie zgodnie z opisem poniżej lub wymyśl własne zadania:
Fioletowy: Skacz na 1 lub 2 nogach
Zielony: Zakręć się wokół
Żółty: Turlaj się
Jeśli są inne kolory odsłoń kolejną kartę, rzuć kostką ponownie itd.