Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

BS Toys, Gra w klasy Hop Scotch

  • 135,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Hop Scotch - to nowa odsłona popularnej 'gry w klasy'.  Zestaw zawiera 10 sznurkowych obręczy o średnicy 30 cm oraz dodatkowo 3 krążki do rzucania. Każda z obręczy ma drewniany klocek z numerkiem. 

W te klasy można grać tradycyjnie, że rozpoczyna grę ta osoba, która pierwsza rzuci w obręcz z 1, ale możemy tez tworzyć różne warianty - rzucac do celu lub skakać po dowolnie ułożonych obręczach. Ta wersja gry w klasy z pewnością daje dużo możliwości! 

Ponadto, spokojnie można grać też w domu, co w tradycyjne klasy rysowane kredą raczej się nie uda... 

Do zestawu dołączono poręczny bawełniany worek do przechowywania elementów gry.
Wiek: 6+

ra 10 sznurkowych obręczy o średnicy 30 cm , 3 krążki do rzucania. Do zestawu dołączono poręczny bawełniany worek do przechowywania. Wiek: 6+          Zasady gry:  Każda obręcz jest oznaczona cyfrą. 
Grę rozpoczyna ta osoba, która jako pierwsza krążkiem trafi w obręcz oznaczoną nr 1. Ale zadanie jest utrudnione - kiedy rzucamy krążkiem, powinniśmu stać tyłem do "klasy". Osoba, której uda się rzucić kamyk na pierwsze pole, może zaczynać. Na jednej nodze (ewentualnie można dwóch) skacze po wszystkich polach (na podwójnym polu staje w rozkroku). Podczas skakania nie można się zachwiać - wówczas jest skucha i trzeba wszystko zaczynać od początku. Po zaliczonej pierwszej rundzie, należy krązkiem trafić w obręcz z numerem "2" i tak dalej. Gra trwa do momentu, gdy wszyscy ją ukończą grę.

Zobacz prezentację produktu w odcinku Gadki Matki:


GA261