Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Cubika, Drewniane samochodziki i garaże

  • 99,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!
OPIS

Drewniane kolorowe samochodziki marki CUBIKA to zabawka dla każdego małego miłośnika samochodów. Z klocków można stworzyć kolorowe garaże, przeszkody, czy trasy, po których będą się ścigać samochodziki. Zabawka zapakowana jest w piękne, estetyczne, kolorowe pudełko - będzie idealnym prezentem dla każdego chłopca. Cubika wprowadza dziecko w świat geometrycznych form, kształtów i kolorów. Klocki te nie mają żadnych ostrych krawędzi, przez które dziecko mogłoby się zranić.

Wszystkie klocki marki Cubika powstają w ekologicznie czystym rejonie Karpat z wysokiej jakości litego drewna, takiego jak buk i jawor, oraz atestowanych nietoksycznych niemieckich farby na bazie wody. Wszystkie zestawy posiadają wymagane prawnie atesty i spełniają międzynarodowe standardy jakości.

Wiek: 2+
Opakowanie: 11x40,5x47 cm
Liczba elementów: 30
Kraj pochodzenia: Ukraina.