Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Gra Magnetyczna (3+) The Purple Cow - Węże i drabiny

  • 29,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Węże i drabiny to zabawna gra planszowa idealna na małą partyjkę. Gracze rzucają na zmianę kostką i poruszają się po planszy zgodnie z numerowanymi polami i ilością oczek, które wypadły na kostce. Jeśli gracz stanie na pole z głową węża musi cofnąć się do miejsca gdzie wąż się kończy, jeśli zaś stanie u dołu drabiny wspina się na jej górę. Wygrywa ten gracz, który jak pierwszy dotrze do mety. W grze może brać udział 2-4 graczy.

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 5+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm