Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Gra Magnetyczna (4+) - Warcaby

  • 29,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Warcaby to wspaniała rozrywka i bardzo przyjemne ćwiczenie dla główki.

Graczy jest dwóch. Każdy z nich otrzymuje 12 magnesów- jeden zielone, a drugi czerwone, aby następnie ułożyć je na czarnych polach w trzech pierwszych rzędach po swojej stronie planszy. Aby wygrać trzeba zbić wszystkie pionki przeciwnika lub zablokować je pozbawiając przeciwnika możliwości ruchu.

Pionki poruszają się po przekątnej, o jedno pole i musi to być ono wolne. Bicie polega na przeskoczeniu przez pionek przeciwnika lądując na polu z nim. W jednym ruchu można wykonać więcej niż jedno bicie tym samym pionkiem, przeskakując przez kolejne pionki (damki) przeciwnika. Jeśli mamy możliwość zbicia pionka przeciwnika musimy to zrobić (bicia są obowiązkowe).
Pionek, który dojdzie do ostatniego rzędu planszy czyli do samego przeciwnika, staje się damką i wtedy ruch przypada dla przeciwnika.

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 4+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm