Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Gra Magnetyczna (5+) - Chińskie warcaby / Trylma

  • 29,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!
OPIS

Trylma nieco inne warcaby. W te, może grać od 2 do 4 graczy.  Gra rozgrywana jest na planszy w kształcie gwiazdy sześcioramiennej i w jej  podstawowym wariancie gracze posiadają po równej liczbę pionków (10 lub 15 w zależności od liczby graczy).

Nasz cel to przeprowadzenie własnych pionków do narożnika leżącego po przeciwnej stronie planszy. Pionek można przesuwać o jedno pole lub przeskakiwać sąsiadujące pionki (po przeskoczeniu jednego pionka można przeskoczyć kolejny). Nie można natomiast zbijać pionków należących do przeciwników.

Zwycięzcą zostaje ten, który jako pierwszy przeprowadzi wszystkie swoje pionki. Pozostali gracze mogą kontynuować grę, aby przekonać się kto zajmie kolejne miejsca na podium.

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 5+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm