Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Gra Magnetyczna (5+) - Domino

  • 29,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Gra domino  składa się z planszy oraz 28 kostek-magnesów i przeznaczona jest dla 2-4 osób.
Przed rozpoczęciem gry kosteczki należy ułożyć oczkami do spodu. Rozpoczynający gracz wybiera jedną i układa na środku planszy. Kolejny gracz bierze także jedną kostkę i stara się dopasować ją do tej na planszy. Kostka pasuje jeśli gracz może ułożyć ją tak, aby stykające się pola miały taką samą liczbę oczek. Jeśli nie ma takiej możliwości gracz zabiera kostkę i losuje kolejną z puli, aż do skutku. Wygrywa ten uczestnik, który jako pierwszy pozbędzie się swoich kostek.

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 5+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm