Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Gra Magnetyczna (5+) - Kółko i krzyżyk

  • 29,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Kółko i krzyżyk to klasyczna gra typu ‘papier-ołówek’. Teraz, dzięki jej nowoczesnej wersji możecie mieć ją zawsze pod ręką bez konieczności szukania czegoś do pisania. Przed rozpoczęciem gracze ustalają kto ‘będzie’ kółkiem, a kto krzyżykiem. Następnie naprzemiennie stawiają swoje znaki na wybranych przez siebie polach tak, aby mieć trzy pola w linii (pionowo, poziomo lub skośnie) i jednocześnie starając się zablokować przeciwnika. Kto pierwszy ułoży 3 w lini – wygrywa!

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 5+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm