Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Gra Magnetyczna (5+) - Sudoku Kształty

  • 29,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Sudoku - kształty to zestaw logicznych zagadek, których celem jest wypełnienie 81 pól tak, aby w każdym wierszu, w każdej kolumnie i w każdym z 9 pogrubionych kwadratów (3x3) dana figura znalazła się tylko raz. Zestaw zawiera 32 plansze (każda z innym układem) o różnym stopniu trudności, a także 72 kolorowe kształty-magnesy.

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 5+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm