Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Gra Magnetyczna (6+) - Tangram

  • 29,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Tangram to ciekawa propozycja dla dzieci, a także dorosłych lubiących układanki i zagadki logiczne. W zestawie znajdują się magnetyczne figury geometryczne, a także wzory układanek. Celem gry jest ułożenie danego obrazka wykorzystując wszystkie figury tak, aby elementy leżały obok siebie i nie pokrywały się. Dobrą zabawą jest także układanie własnych obrazków – przedmiotów, zwierzątek, figur – według własnego pomysłu. Do tego potrzebna nam będzie tylko… wyobraźnia.

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 6+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm