Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Gra Magnetyczna (6+) - Wisielec

  • 29,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

W grze udział biorą dwie osoby – wymyślająca i zgadująca. Ta pierwsza wymyśla słowo i nie mówi go na głos. Ujawnia jedynie liczbę liter za pomocą białych magnesów. Osoba zgadująca wymienia literki próbując odkryć hasło. Jeśli literka pojawia się w haśle Wymyślający wstawia literę w odpowiednie miejsce, jeśli nie ma takiej literki układa on element symbolicznej szubienicy. Wymyślający wygrywa jeśli ułoży szubienice przed odgadnięciem hasła, a Zgadujący jeśli odgadnie hasło pierwszy.

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 6+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm