Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Gra Magnetyczna (7+) - Magiczne Słowa

  • 29,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Magiczne słowo to mini-gra dla lubiących zabawę ze słowami i językiem, przeznaczona dla 2-4 graczy. Zabawa polega na układaniu słów za pomocą literek-magnesów i specjalnie do tego przygotowanej planszy. Każde kolejne słowo musi łączyć się przynajmniej jedną literką ze słowem będącym już na planszy. Za ułożenie słowa gracz otrzymuje punkty będące sumą wszystkich punkcików z literek oraz dodatkowych punktów ze specjalnych pól.
Dla urozmaicenia można układać słowa w języku angielskim. Będzie to ciekawa odmiana i nauka poprzez zabawę.

Cała gra mieści się w niewielkim, metalowym pudełeczku. Dzięki jego małym wymiarom łatwo jest go zabrać do torebki czy dziecięcego plecaka. Elementy gry są magnesowe, więc nie zgubią się, nie rozsypia kiedy niechcący nimi potrząśniemy, możemy także przerwać grę i kontynuować za jakiś czas. Zabawka idealnie sprawdza się w podróży, na wakacjach, wycieczce czy pikniku. Może także umilić czas w poczekalni do lekarza czy w kolejce. Magnesowe mini-gry to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci.

Wiek: 7+
Wymiary opakowania: 18 x 10,3 x 1 cm