Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Janod, Gra zręcznościowa Trzy świnki

  • 57,00 zł
    WYSYŁKA: 2-5 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!
OPIS

W ofercie marki JANOD znajdziecie wiele gier – zręcznościowych, pamięciowych, karcianych i wielu innych, które umilą Wam wspólnie spędzany czas. Gry przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku, więc każdy znajdzie coś dla siebie, ale pamiętajcie, że dorośli bawią się z nimi równie dobrze.

Gra zręcznościowa Trzy świnki marki JANOD to wspaniała zabawa dla dwóch do sześciu osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera 54 karty, wykonane
z solidnego kartonu, z których buduje się ściany (36 kart) i dachy (18 kart) domków dla świnek – zgodnie z rysunkami na kartach - ze słomy, drewna lub cegły. Przebieg gry wyznaczają rzuty 3 drewnianymi kostkami. Gracze mają za zadanie zbudować trzy domki, każdy z innego materiału, wykazując się sprytem i unikając wilka, który może im te domki zdmuchnąć. Czasami jednak sami się w wilka wcielają, próbując zdmuchnąć domki przeciwników. Wygrywa gracz, który jako pierwszy ukończy budowę wszystkich trzech domków.
 
producent: Janod
wiek: 3 lata +
liczba elementów: 54 karty + 3 kostki
materiał: drewno, karton
wymiary produktu: karty 10 x 7,5 cm
waga produktu: 0,23 kg
wymiary opakowania: 10 x 3,5 x 12,5 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH