Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Billibo, Gra zręcznościowa Game box

  • 95,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Muszelki, kostka i kolorowe żetony - gra Bilibo sprawi, że wymyślicie wspólnie z dziećmi mnóstwo gier i zabaw.


Bilibo GAME BOX nie potrzebuje baterii i instrukcji, to zabawka napędzana dziecięcą wyobraźnię. Dzieci same lub z pomocą dorosłych mogą wymyślać nieskończoną ilość gier i zabaw wykorzystując ten zestaw.

Żywe kolory i ciekawe kształty są inspirujące - pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i zachęcają dzieci do zabawy. Chłopcy, dziewczynki, mali i duzi - wszyscy znajdą dziesiątki sposobów na zabawę Bilibo Game Box. Zobaczcie sami!

W zestawie BILIBO GAME BOX jest 6 muszelek Bilibo mini oraz Bilibo Pixel.

Bilibo mini  (w zestawie 6 sztuk) dzięki swojemy oryginalnemu kształtowi może być wszystkim - foremką na piasek, miseczką na wodę, kołyską dla małej lalki, mostem dla resoraków, muszelką akustyczną... i wszystkim innym co zapragnie Twoje dzieco!

Bilibo Pixel jest to zestawem 36 żetonów w sześciu kolorach oraz elastycznej kostki do której ścianek można je wkładać.

Kostka - dzięki jej kształtowi i temu, że jest elastyczna bardzo łatwo się turla czym sprawia wiele radości dzieciom. Żetony można łatwo wyjąć z kostki lekko je podważając. Dzieci będą z chęcia wkłądać do niej żetony, tworzyć rózne kombinacje kolorystyczne, dopasowując kostke do danej zabawy.

Po żetonach można pisac flamastrami - nymerki, znaczki, wskazówki,.. A pod nimi możesz ukryć w kostce jakiś drobiazg.

Żetony - kapsle, pieniążki, koraliki, żetony szczęścia, pionki, pchełki... mogą być wszystkim! Dzieciom oprócz zabawy pomogą w nauce - można je liczyć, segregowac kolorami, nawlekać na sznurowadło (super ćwiczenie dla małych rączek!)

Do zestawu dołączona jest książeczka z pomysłami na zabawy oraz woreczk na żetony.