Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Zabawka kreatywna Mały Oogi - niebieski

  • 26,00 zł
    WYSYŁKA: 2-5 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Oogi to zupełnie nowy wymiar kreatywnej zabawy.

Zabawny ludzik na głowie, rozciągliwych rękach i nogach posiada przyssawki, w których tkwi cały sekret zabawy. Może przyczepić się do każdej gładkiej powierzchni – wspinać się na lodówce, ukryć się pod stołem czy zawisnąć na oknie. Dzięki zastosowaniu rozciągliwych materiałów może także tworzyć zabawne wygibasy, które nie tylko wywołują uśmiech na twarzach dzieci, ale bawią także rodziców.

Świetną zabawą jest połączenie kilku ludzików Oogi. Wraz z przyjaciółmi można tworzyć za pomocą ludzików łańcuchy czy skomplikowane figury akrobatyczne. Oogi mogą też razem tańczyć lub trzymając się za ręce wyruszyć na wędrówkę.

Ludziki Oogi, dzięki ciekawemu projektowi i wykonaniu z odpowiednich, bezpiecznych materiałów, bawią dzieci i rozwijają ich wyobraźnię. Zachęcają do tworzenia i kreatywności. Możliwości jest tyle ile pomysłów.

Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości, wytrzymałego silikonu spożywczego. Nie zawiera BPA, ftalanów czy lateksu.
Wiek: 3+
Wysokość: 8 cm