Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Melissa & Doug, Konewka kwiatuszek

  • 53,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Małe dzieci świetnie odnajdują się w roli ogrodnika. Coś zasadzić, coś przesadzić, coś podlać. Piękna konewka Melissa & Doug ułatwi dziecku pielęgnację swojego ogródka!

Idealna zabawka dla dziecka, lubiącego aktywność w ogrodzie. Zabawa w ogrodzie to taka nieco lepsza wersja zabawy w piaskownicy. Lepsza, bo oprócz samej zabawy ma także wartości edukacyjne - dziecko obcuje z przyrodą, poznaje nowe rośliny i uczy się dbać o nie. Dając dziecku możliwość zabawy w ogródku zachęcamy je do przebywania na świeżym powietrzu co z pewnością będzie miało na nie pozytywny wpływ.
Urocze wzorki na konewce a także sitko w kształcie kwiatka z pewnością przypadną do gustu dziewczynkom. Produkt wykonano z lekkiego i jednocześnie trwałego plastiku - lekka i jednocześnie wystarczająco pojemna – dostosowana do możliwości małego dziecka. Jest trwała i estetycznie wykonana.

 

wiek: 3+
materiał: plastik
wymiary produktu: 25,5 x 25 x 16,5 cm