Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Melissa & Doug, Zestaw Opieka nad koniem

  • 109,00 zł
    WYSYŁKA: 1-3 dni
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!
OPIS

Wszyscy mali miłośnicy zwierzątek mogą teraz przemienić się profesjonalnych opiekunów czworonogów! Zestaw z konikiem zawiera pluszową maskotkę zwierzęcia oraz szereg zabawkowych akcesoriów do karmienia i pielęgnacji. Brązowy wierzchowiec czeka grzecznie w swoim stajennym boksie – tekturowym, stylizowanym pudełeczku - na ulubione przysmaki i zabiegi pielęgnacyjne sierści!

Pierwszym obowiązkiem młodego opiekunka będzie założenie konikowi czterech podków. Następnie za pomocą zgrzebła, specjalnego grzebienia, gąbeczki i wody musimy doprowadzić sierść naszego milusińskiego do porządku. Precyzyjnymi lecz delikatnymi ruchamy wyczesujemy sierść konika, usuwając martwe włosie i zanieczyszczenia. Zadbana sierść jest miękka i błyszcząca! Teraz nasz ulubiony wierzchowiec jest już gotowy do pierwszej wycieczki na wybiegu. Załóż konikowi siodło, uzdę i inne elementy uprzęży, by móc ćwiczyć fantastyczne sztuczki i galopować po lasach i łąkach. Po „spacerku” przychodzi pora karmienia. Dołączony paśnik można założyć na boks i wypełnić go świeżutkim siankiem i owsem (atrapy). Nie zapomnij o czystej wodze i ulubionym przysmaku – marchewce, na którą konik z pewnością zasłużył!

Aby nie pominąć żadnej istotnej czynności, możesz odznaczać te już wykonane na specjalnej liście!


Wiek dziecka: 3+
Wymiary opakowania: 34,5cm x 27cm x 9cm