Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Shoeps - silikonowe sznurówki dla dzieci i dorosłych - różowe

 • 30,00 zł
  WYSYŁKA: 24 H
 • szt.

Pakowanie na prezent

 Jeśli chcesz, abyśmy zapakowali Twoje zakupy na prezent, KLIKNIJ TU

Bezpieczne zakupy

 • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
 • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

 • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Buty tylko na rzepy? Nieustannie rozwiązane sznurówki? Mamo, rozwiąż supeł? Jeśli to Was dotyczy, to mamy rozwiązanie!

Silikonowe sznurówki Shoeps - nie rozwiążą się, nie poluzują, nie zaplączą, nikt się o nie nie potknie. Są elastyczne, więc pasują do butów o typowym rozstawie oczek na sznurówki od 2,0 do 5,5 cm. Świetnie sprawdzą się dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Koniec ze schylaniem, wiązaniem, poprawianiem... holenderskie sznurówki silikonowe Shoeps ułatwiają życie na każdym kroku :)

Pomysłodawcy Shoeps zauważyli, że sznurowanie butów nie musi być dłużej czynnością rutynową i w dodatku uciążliwą. Zwykłe sznurowadła można zastąpić elastycznymi silikonowymi sznurówkami. Co więcej, wystarczy że raz je założymy do butów, a potem wkładanie i wyjmowanie stóp będzie bardzo prostą i szybką aktywnością. I za każdym razem będzie tak samo - bez sznurowania! 

Technolodzy opracowali mieszankę silikonu, dzięki której Shoeps są elastyczne i dopasowują się do stopy. Użytkownicy twierdzą, że odczuwają komfort bez względu na rodzaj aktywności jaką wykonują. Wyobraźmy sobie, że ulubione czynności - chodzenie, bieganie, skakanie czy jazda na rowerze, nie zostaną zakłócone. Możemy być pewni, że nie przewrócimy się w najmniej oczekiwanym momencie, bo nie przydepniemy sznurowadeł. Silikonowe sznurówki nie wkręcą się też w łańcuch rowerowy, gdy będziemy przemierzać kolejne kilometry po drogach i bezdrożach.

Rodzice doceniają zapewne to, że Shoeps idealnie sprawdzają się na nogach dzieci i młodzieży. Teraz nie musimy kupować tylko butów na rzepy albo z zamkiem. Nawet małe dziecko będzie potrafiło samo ubrać buty i szybko wyjść z domu do przedszkola. Możemy też być spokojniejsi o starsze dziecko. Nie przewróci się, tylko dlatego, że ktoś przydepnął rozwiązaną sznurówkę, akurat gdy zbiegało po schodach.


Praktyczne wskazówki dotyczące zakładania:

 • zakładamy Shoeps najpierw na jedną stronę buta od dołu do góry,
 • następnie zakładamy w takiej samej kolejności Shoeps po drugiej stronie,
 • najczęściej ostatnią dziurkę zostawiamy pustą, tak jest wygodniej, 
 • do ostatniej dziurki na sznurówki zakładamy Shoeps tylko wtedy, gdy mamy niskie podbicie i potrzebujemy mocniej związać buty (polecamy jednak najpierw sprawdzić jak but leży na stopie bez ostatniej sznurówki).

Zobacz zakładanie na filmie: