Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Tikiri, Gryzak z grzechotką w pudełku Smok Sunrise

  • 69,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Zabawka-gryzak smok marki Tikiri przyniesie dobrą zabawę i ukojenie dla ząbkujących maluchów. Jest to idealna zabawka stymulująca zmysły dotyku, słuchu, zapachu, smaku i wzroku.

Zabawka wykonana w 100% z naturalnej gumy zebranej z drzewa Hevea oraz naturalnej bawełny. Kauczuk jest idealnym rozwiązaniem dla ząbkujących pociech, który pomaga w łagodzeniu bólu dziąseł. Gryzak malowany jest nietoksycznymi, naturalnymi farbami na bazie soi. Wewnątrz zabawki znajduje się delikatna grzechotka, a skrzydła szeleszczą. Wymiar zabawki jest przystosowany do chwytania przez małe rączki. Dodatkowo, nie posiada otworów oraz głębokich szczelin,
w których może gromadzić się pleśń. Łatwo się ją czyści i utrzymuje w higienie. Produkt bezpieczny, nietoksyczny oraz wolny od PVC, BPA i ftalanów. Wykonany ręcznie z naturalnych i trwałych materiałów, które ulegają biodegradacji.

Odpowiednia dla dzieci w wieku 0+.
Wymiary: 13x8x14cm.
100% ekologiczne!