Zainspiruj się: NOWOŚCI PORADNIK PREZENTOWY OUTLET

Tikiri, Zabawka gryzak w pudełku konik morski

  • 49,00 zł
    WYSYŁKA: 24 H
  • szt.

Personalizacja

Bezpieczne zakupy

  • Oferowany towar jest nowy i wolny od wad.
  • Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy pełny koszt zamówienia i dostawy. Więcej informacji o zwrotach i reklamacjach - kliknij tu!

Wysyłka

  • Możliwa dostawa gratis i odbiór osobisty w Warszawie - SPRAWDŹ
OPIS

Zabawka-gryzak konik morski marki Tikiri przyniesie dobrą zabawę i ukojenie dla ząbkujących maluchów. Jest to idealna zabawka stymulująca zmysły dotyku, słuchu, zapachu, smaku i wzroku.

Przyjazna zabawka wykonana w 100% z naturalnej gumy zebranej z drzewa Hevea.Gryzak malowany jest nietoksycznymi, naturalnymi farbami na bazie soi. Wewnątrz zabawki znajduje się delikatna grzechotka. .Wymiar zabawki jest przystosowany do chwytania przez małe rączki. Dodatkowo, nie posiada otworów oraz głębokich szczelin, w których może gromadzić się pleśń. Łatwo się ją czyści i utrzymuje w higienie. Dzięki temu to świetna zabawka do kąpieli! Produkt bezpieczny, nietoksyczny oraz wolny od PVC, BPA i ftalanów. Wykonany ręcznie z naturalnych i trwałych materiałów, które ulegają biodegradacji.

Odpowiednia dla dzieci w wieku 0+.
Wymiary: 10x9x5cm.
100% ekologiczne!